0

Rems iznenadio Lil (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.14 u 23:05

Fudbaleri Remsa savladali su večeras Lil u gostima rezultatom 2:1 (0:0) u poslednjem meču 20. kola francuske Lige 1.

Enjeama

Prvo poluvreme nije donelo gotovo ništa zanimljivo ali se u drugom borba rasplamsala i tada su viđena sva tri gola. Gosti su ovaj meč rešili u svoju korist u razmaku od svega par minuta jer je prvo Fortes zatresao mrežu u 73. minutu a tri minuta kasnije Kričoviak je povisio na 2:0 i rešio pitanje pobednika. Domaći tim je ublažio poraz golom Vebera dva minuta pre isteka regularnog dela meča.

Zbog ovog poraza Lil je propustio šansu da pretekne Monako, te je ostao treći na tabeli sa 40 bodova, dok je Rems stigao do sedme pozicije sa 32 osvojena boda.