0

PSŽ preokretom protiv ‘fenjeraša’ pobegao na plus pet (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.14 u 19:22

Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su u gostima ekipu Ajačija rezultatom 1:2 u prvom današnjem meču 20. kola Lige 1.

Ibra i Laveci

Domaći su poveli već u šestom minutu golom Eduarda, ali je u 41. Laveci izjednačio na asistenciju Ibrahimovića. Konačnih 1:2 postavio je Matuidi u 74. minutu na još jedno proigravanje švedskog napadača.

PSŽ je iskoristio remi Monaka protiv Monpeljea, pa Parižani sada imaju pet bodova više u odnosu na prvog pratioca. Ajačio je poslednji sa samo devet bodova.

[povezaneVestiEmbed naslov1=““ levo=“da“ povradio=“povezane“ horver=“horizontalne“ ]