0

Marsej preokretom do bodova (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.14 u 19:33

Fudbaleri Marseja upisali su pobedu od 2:1 na gostovanju ekipi Evijana u okviru 20. kola francuske Lige 1.

Marsej

Sve vredno pomena na ovom meču viđeno je u prvih 45 minuta igre. Domaći tim je poveo u 15. minutu preko Sugua a izjednačio je Šejru sedam minuta kasnije. Za potpuni preokret, i konačan rezultat kako se ispostavilo, pobrinuo se Žinjak koji j u 38. minutu pogodio za 2:1. U drugom delu igre nije bilo značajnijih događaja a gosti su pravovremenim izmenama uspeli da sačuvaju stečenu prednost i upišu sva tri boda.

Marsej se sa ova tri boda popeo na peto mesto na tabeli sa 32 osvojena boda, dok je Evijan ostao 16. sa 20 bodova iz 20 odigranih mečeva.