0

Monako ispustio još dva boda

Objavljeno: 10.01.14 u 22:41

Fudbaleri Monpeljea i Monaka odigrali su 1:1 u prvom meču 20. kola francuske Lige 1.

Falkao

U prvom delu igre nije bilo golova, a prvi gol na meču viđen je u 52. minutu kada je Kurzava zatresao mrežu domaćeg Monpeljea na asistenciju Rodrigeza. Do kraja meča domaći tim uspeo je da osvoji bod a strelac je bio Niang u 68. minutu. Neposredno pre gola Niang je promašio jedanaesterac ali je ubrzo ispravio svoju grešku i poravnao rezultat koji je ujedno bio i konačan ishod ovog meča.

Monako se ovim osvojenim bodom približio na dva boda zaostatka vodećem PSŽ-u, ali Parižani imaju meč manje i šansu da uvećaju prednost u odnosu na prethodno kolo.

Što se Monpeljea tiče, oni su ostali na 17. poziciji na tabeli sa 18 osvojenih bodova, četiri više od Valensijena koji je u zoni ispadanja.