0

Liverpul bolji u pravoj goleadi na ‘Britaniji’ (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.14 u 19:20

Liverpul je u fantastičnom meču na „Britanija stadionu“ savladao ekipu Stouka sa velikih 5:3 u zaista sjajnom meču.

Suarez

Rano je poveo tim iz Liverpula jer je Sisokov šut pogodio Šokrosa u nogu i prevario domaćeg golmana za 1:o već u petom minutu. Igrao se 32. minut kada je Suarez iskoristio nesmotrenost domaće odbrane i dulpirao prednost svog tima. Do poluvremena usledio je sjajan povratak domaćeg tima, prvo je visoki Krauč smanjio na 2:1 u 39. minutu a u 45. Adam je sjajno šutirao i poravnao rezultat na 2:2.

Igrao se 51. minut kada je Džerard pogodio sa bele tačke nakon što je Sterling fauliran u kaznenom prostoru. Staridž se nakon duže pauze vratio u akciju u 66. minutu a u 71. je asistirao Suarezu za 4:2. Volters je vratio nadu domaćem timu golom u 85. minutu ali je raspoloženi Staridž samo dva minuta kasnije postigao povratnički gol za konačnih 5:3.

Liverpul je tako stigao do četvrtog mesta na tabeli sa 42 boda pretekavši rivalski Everton, dok je Stouk ostao 12. na tabeli sa 22. osvojena boda.