0

Mertens prekinuo Mihin niz utakmica bez poraza (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.14 u 14:28

Fudbaleri Napolija pobedom od 2:0 (0:0) u prvom meču današnjeg programa 18. kola Serije A naneli su prvi poraz Sampdoriji od momenta kada je vođenje ekipe iz đenove preuzeo srpski stručnjak Siniša Mihajlović.

dres-mertens

Iako je Rafa Benitez imao određenih kadrovskih problema pred ovu utakmicu odnosno to ga je omelo da na teren izvede najjači sastav Napolitanci su prilično lako izašli na kraj sa gostima sa Severa Italije. Oba gola za domaći tim postigao je Belgijanac Dres Mertens i to u razmaku od samo devet minuta, prvi posle odlične asistencije Gonzala Iguaina, a drugi nakon fenomenalno izvedenog slobodnog udarca.

Nenad Krstičić je odigrao 77. minuta za Sampdoriju koja posle ovog poraza ostaje na 18 osvojenih bodova odnosno deobi 15. mesta sa Atalantom, dok se Napoli približio drugoplasiranoj Romi na samo dva boda zaostatka, dok je Juvetus praktično nedostižan jer ima 10 poena više.

Napoli vs Sampdoria 2-0 All Goals by Oleeh-1