0

Roma dobila dva crvena i tri komada u Torinu, Juve gazduje Italijom (VIDEO)

Objavljeno: 05.01.14 u 22:46

Vidal

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Rome rezultatom 3:0 (1:0) u velikom derbiju 18. kola Serije A.

Juventus je u potpunosti zaslužio ovu pobedu do koje je došao golovima Vidala u 17, Bonućija u 48. i Vučinića u 77. minutu sa bele tačke.

Rimljani su poslednjih 15 minuta igrali sa dvojicom igrača manje u polju, pošto je najpre u 75. minutu De Rosi zaradio direktan crveni karton, a potom dva minuta kasnije i Leandro Kastan zbog namernog igranja rukom na gol liniji. De Rosi je crveni zaradio nakon preoštrog starta nad Kijelinijem.

Zanimljivo, crnogorski napadač Mirko Vučinić proslavio je svoj pogodak sa bele tačke u 77. minutu, iako je igrao protiv svog bivšeg kluba.

Ovim trijumfom, Juventus je povećao prednost na tabeli u odnosu na Romu, pošto sada ima 49, a Rimljani 41 bod.