0

Volfzburg odneo bodove iz Augzbrga (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.13 u 19:29

gustavo-volfzburg

U poslednjem meču 9. kola Bundeslige Volfzburg je osvojio sva tri boda na gostovanju u Augzburgu iako je većim delom meča bio podređen rival i imao je gol zaostatka – 1:2 (1:2).

Domaći tim je početnu inicijativu krunisao već u 10. minutu preko Vernera, ali nikako nije uspevao da dođe do drugog pogotka. Ono što nije pošlo od noge domaćem timu jeste gostujućem koji je maksimalno koristio svoje prilike pa je već do odmora uspeo da napravi preokret, a stečeno vođstvo i da sačuva u drugom poluvremenu. Svih 90 minuta za Volfzburg odigrao je nekadašnji kapiten Vojvodine Slobodan Medojević.

Gosti su ovim trijumfom došli do skora od 12 bodova, dok je Augzburg ostao na 10 osvojenih poena posle devet odigranih kola.