0

Bundesliga: Četvorka Bajerna, preokret Šalkea (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 17:36

Bundesliga-Banner

Odigrano je pet utakmica 9, kola nemačke Bundeslige. Aktuleni šampion Bajern iz Minhena sa 4:1 (0:1) savladao je ekipu Majnca.

Gosti su bili ti koji su prvi stigli do gola na ovoj utakmici. Igrao se 44. minut kada je Parker bio strelac.

Do izjednačenja Bavarci stižu u 50. minutu igre preko Arjena Robena, da bi samo dva minuta nakon toga Tomas Miler done prednost domaćinu.

Na 3:1 na Alajancu Bajern stiže golom Marija Mandžukića u 69. minutu, akonačan rezultat postavio je iz penala svojim drugimm golom Tomas Miler u 82. muntu utakmice.

Šalke 04 je u vrlo zanimljivoj utakmici na gostovanju pobedio Braunšvajg sa 2:3 (1:1).

Orhan Ademi u 20. minutu postiže vodeći gol za Ajntraht, a sedam minuta kasnije Mejer izjednačuje.

Karim Belarabi dovodi domaće do nove prednosti u 59 minutu igre, ali prednost Braunšvajga trajala je tek 6 minuta kada je Gorecka izjednačio. Ceo plen Šalkeu donosi na samom kraju utakmice Roman Nojštater.

Minimalnu pobedu ostvarila je i Borusija iz Dortmunda. Milioneri su na svom terenu su golom Marka Rojsa savladali Hanover 1:0.