0

Valjadolid izbegao novi poraz (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.13 u 22:58

ebert

Real Valjadolid nije uspeo da prekine niz utakmica bez trijumfa, ali makar nije poražen u duelu sa Seviljom pred svojim navijačima iako je imao dva gola zaostatka posle prvog poluvremena – 2:2 (0:2).

Već nakon pola sata igre Andalužani su preko Bake i Morena došli do velike prednosti i u tom trenutku je izgledalo da će rutinski uspeti da osvoje sva tri boda na stadionu Hoze Zorilja. I tako je izgledalo sve do poslednjih 10 minuta kada je domaći tim najpre smanjio prednost gostiju preko Manuća, da bi najbolji igrač Valjadolida, iskusni Nemac Patrik Ebert, prelepim golom iz slobodnjaka samo tri minuta kasnije doneo izjednačenje svom timu.

Podela bodova ne ide na ruku nijednoj od dve ekipe pošto su i jedni i drugi ostali u donjem delu tabele, Sevilja je na 12. mestu sa 10 bodova, dok je Valjadolid na 17. poziciji sa sedam poena.