0

Betis u problemu, Elče slavio u Sevilji

Objavljeno: 20.10.13 u 20:54

koro-elce

Ni to što su bili gosti Betisu u Sevilji, ali ni to što su imali igrača manje celo drugo poluvreme, nije sprečilo fudbalere Elčea da zabeleže treću pobedu u nizu u Primeri – 2:1 (2:1).

Istina gosti iz Elčea su do prednosti od dva gola došli kada je na terenu bila izjednačeno brojčano stanje, ali je na odmor ipak otišla sa samo jednim golom viška. Kako je Ćizma zaradio isključenje već u 47. minutu očekivali su se furiozni napadi Batisa, kojih je bilo, ali ono čega nije bilo je izjednačujući pogodak.

Betis je tako ostao na svega osam osvojenih bodova na devet mečeva, dok se Elče probio na devetu poziciju na tabeli sa 12 poena.