0

Baskijci rastužili Đukićevu Valensiju (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 20:14

Miroslav-Đukić

Fudbaleri Valensije koje sa klupe predvodi Miroslav Đukić nastavili su seriju loših rezultata pošto su danas na svojoj Mestalji poraženi od Real Sosijedada – 1:2.

Strelci za goste bili su Grizman u 41. i Pardo u 59. minutu, dok je jedini gol za domaće postigao Pabon u nadoknadi vremena.

Imali su domaći nekoliko sjajnih šansi, ali Banega i Poštiga nisu pogodili mrežu gostiju, pa je kazna stigla preko Grizmana u finišu prvog dela igre. U nastavku je prednost duplirao Pardo, a pogodak za utehu Valensije postigao je Pabon u poslednjem minutu.