0

Trijumfi Viljareala i Hetafea (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.13 u 23:58

vil-esp

Viljareal nastavlja sa odličnim rezultatima. Fudbaleri „žute podmornice“ savladali su pred svojim navijačima Espanjol sa 2:1 u okviru 6. kola španske Primere.

Samo tridesetak sekundi bilo je potrebno fudbalerima Viljareala da dođu do prednosti na ovom meču. Žeremi Perbe je postigao gol iz prve akcije na meču. Na drugi gol čekalo se do 67. minutu kada je Džontatn Pereira posle pet minuta provedenih na terenu iskoristio odličan prodor i pas Sanija koji je asistirao i kod prvog gola. Sjajnim potezom u 80. minutu Serhijo Garsija je postavio konačan rezultat. Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pantić bio je na klupi Viljareala i nije ulazio u igru.

Hetafe je dočekao ekipu Selte i golovima na kraju prvog i početku drugog poluvremena došao do pobed eod 2:0.

Domaćin je došao do vođstva golom defanzivca Lisandra Lopeza u 44. minutu meča. Prednost je udvostručio Alvaro Arojo u 50. minutu.

Fudbaleri Viljareala su sa nova tri boda zauzimaju 4. mesto sa 14 bodova, dok je Hetafe napravio veliki skok i sada se nalazi na 9. mestu na tabeli.