Primera: Real do pobede na isteku vremena (VIDEO)

Objavljeno: 25.09.13 u 23:53

ronaldo

Tri utakmice odigrane su večeras u okviru 6. kola španske Primere.

Real iz Madrida teškom mukom stigao je do celog plena na gostovanju protiv Elče. Golovima Ronalda u 51. i 96. minutu iz penala Madriđani su pobedili sa 1:2. Jedini gol sa domaće postigao je Boakje u 89. minutu igre.

Valensija predvođena sa klupe Miroslavom Đukićem jedva je u gostima savladala Granadu 0:1 Jedini gol za „slepe miševe“ postigao je Jonas na samom kraju utakmice.

Prava utakmica viđena je u Andaluziji gde je Sevilja sa 4:1 pobedila Rajo Valjekano. POred pet golova viđeno je dva crvena i čak 10 šutih kartona. Dva gola za Sevilju pstigao je hrvatski internacionalac Rakitić, a dvostruki strelac bio je i Baka. Jedini gol za Rajo postigao je Gonzales.