0

Barsa lako izašla na kraj sa Sosijedadom (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.13 u 21:59

Barsa

Šampion Španije, Barselona savladala je Real Sosijedad sa 4:1, dok su Levante i Valjadolid odigrali nerešeno 1:1 u prvim mečevima 6. kola španske Primere.

Barselona je povela golom Nejmara u 5. minutu, nakon greške golmana gostiju. U 8. minutu već je bilo 2:0. Nejmar je probio po levoj strani, centrirao, a na drugoj stativi je bio Mesi koji je glavom sporveo loptu u mrežu. Serhio Buskets je u 23. minutu treći put zatresao mrežu Sosijedada. Posle velike gužve u šesnaestercu, lopta je došla do Busketsa koji je sa distance raspalio i postigao gol.

U nastavku susreta do novog pogotka prvi stiže Real Sosijedad. Agireče je odlično proigrao De La Belu kojem nije bio problem da neometan sa četiri metra ubaci loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je Bartra u 77. minutu na asistenciju Lea Mesija.

Levante je na svom terenu dočekao Valjadolid i poveo golom Dijavare u 36. minutu. Samo šest minuta kasnije Valjadolid je izjednačio preko Havi Guere, što je bio i konačan rezultat ovog duela.

Levante 1-1 Valladolid All Goals by all-goals