0

Uživo: Parni valjak neka melje, Partizan – Ludogorec 0:0

Objavljeno: 06.08.13 u 20:06

Kraj meča, Partizan je ispao od Ludogoreca ukupnim rezultatom 3:1.

90+3 Napad Partizana i šansa za Šćepovića koji još jednom pokazuje zašto mu svi zvižde…

88′ Ludogorec vodi sa 1.0 golom Zlatinskog.

87′ Penal za Ludogorec i crveni karton za Gulana!

81′ Luka menja Grbića, poslednja izmena u Partizanu.

78′ Mitrović se vraća na teren i pored povrede. Odbio je da napusti igru i da bude zamenjen.

76′ Mitroviču je pukla arkada posle sudara sa Ostojićem, koji je danas koban po svoje saigrače.

75′ Još jedna velika šansa, Ninković je centrirao, a Mantilja umalo nije smestio loptu u sopstvenu mrežu. Novi korner, greška Stojanova i sa gol linije izbacuju Bugari.

73′ Ninković je izveo slobodan udarac, Mitrović zakačio loptu, ali je posle njega isto učinio i Bart, smao korner. Sledi još jedna šansa za Mitrovića, ali šutira pored gola.

70′ Mantilja spasava Ludogorec posle centaršuta po zemlji Grbića ka Šćepoviću… Bukvalno mu je skinuo loptu sa noge.

69′ Žuti karton za Bezjaka zbog simuliranja prekršaja u kaznenom prostoru.

68′ Izmena u Partizanu, umesto Saše Ilića ulazi Šćepović koga navijači pozdravljaju zvižducima.

64′ Druga izmena u Ludogorecu, Marselinja je zamenio Fabio Fonseka.

59′ Splasnula je inicijativa Partizana, a Milan Obradović dobija žuti karton.

50′ Nstavlja se velika inicijativa Partizana, Grbić je izuzetno rapoložen u nastavku, ali se Bugari za sada brane dobro.

47′ Sjajan udarac Ninkovića sa 20-tak metara, ali odlični Stojanov još jednom izbija u korner.

45′ Završeno je prvo poluvreme, za sada bez golova.

44′ Kakav peh! Lukač ne može da nastavi meč, zagreva se mladi Živko Živković…

42′ Najveća prilika za Ludogorec, Ostojić je pustio loptu ka Lukaču, klasičan nesporazum, a Stojanov je šutirao ka praznom golu sa 30-tak metara i promašio…

33′ U sledećem napadu nova šansa za Partizan, Stojanov je odlično intervenisao ispred Mitrovića, a zatim je sa 20 metara pokušao Marković i za malo bio neprecizan. Potpuna inicijativa Partizana u ovim trenucima.

32′ Dobar napad Partizana, Mitrović pogađa prečku iz odlične pozicije, ali je u svakom slučaju bio u ofsajdu,

28′ Novi centaršut Ninkovića, ali Stojanov je veoma siguran na golu Ludogoreca.

21′ Prvi žuti karton na meču, dobio ga je Miloš Ostojić posle starta nad Marselinjom.

17′ Loša odluka pomoćnog arbitra, Mitrović nije bio u ofsajdu…

16′ Marković je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali prilično neprecizno. Pre njegovog udarca išao je napad po levom boku i centaršut ka Grbiću.

14′ Još jedna poluprilika za Ludogorec, koji je preuzeo inicijativu, ali za sada nema posla za Lukača.

11′ Prva kontra Ludogoreca, ali Obradović se odlično snašao u duelu sa Stojanovim.

6′ Prva prilika pred golom Ludogoreca, centrirao je Ninković, a pokušao je Ivanov.

1′ Počeo je meč na stadionu Partizana! Bugari imaju prednost od 2:1 iz prvog meča.

Poznati su i sastavi za revanš meč između Partizana i Ludogoreca, Rašović je od prvog minuta odlučio da stavi Mitrovića, Grbića i Đemba Đembu, a u timu nema Šćepovića već je u startnih 11 Nikola Ninković. Za Ludogorec će od prvog minuta krenuti i Aleksandrov umesto Abala.

Partizan: Lukač, Obradović, Ostojić, Ivanov, Gulan, Marković, Đemba Đemba, Grbić, Ninković,  Ilić,  Mitrović.

Ludogorec: V. Stojanov, Žunior Saikara, Bart, Mantilja, Minev, Đakov, Marselinjo, Zlatinski, Aleksandrov, Bezjak, I. Stojanov.

Šampion Srbije u fudbalu beogadski Partizan večeras od 20 časova i 45 minuta na svom stadionu u revanš utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona dočekuje bugarski Ludogorec.

Prvi meč ovih rivala odigran pre sedmicu dana u Bugarskoj pripao je domaćinu koji je slavio sa 2:1, a taj rezultat pred izabranike Vuka Rašovića stavlja imperativ pobede ukoliko crno – beli žele da priđu korak bliže plasmanu u u grupnu fazu Ligu šampiona.

Sastav šampiona Srbije pretrpeće izmene u odnosu na prvu utakmicu, i to bi trebalo da donese kvalitet  u ekipu, jer u startnoj postavi treba očekivati Erika Đembu Đembu, ali i omladinskog šampiona Evrope Aleksandra Mitrovića.

Takođe moguće je da će 36-godišnji veteran Milan Obradović igrati na beku umesto na očekivanoj poziciji štopera, što bi značilo da će Gulan biti u paru sa Ivanovim.

„Ne postoji tim koji može sa 100 odsto sigurnosti da kaže kako će pobediti u nekoj utakmici ili proći u dalji tok takmičenja, ali mi zaista verujemo u to. Igramo na domaćem terenu, pred našim navijačima i uradićemo sve da se plasiramo u plej-of za Ligu šampiona.“ rekao je Vuk Rašović na juče održanoj konferenciji za medije.

Ne treba zaboraviti i da će pola prihoda od prodaje karata sa ove utakmice otići u kasu Košarkaškog kluba Partizan koji je juče započeo svoje pripreme.