U pripremi

PREMIJER LIGA: Junajted se sad izvukao u poslednjim minutima, Čelsi siguran

Objavljeno: 26.12.17 u 18:17

Mančester siti ponovo zadovoljno trlja ruke, pošto su ‘komšije’ ponovo prosule bodove i sada im je titula samo san.

Došao je Barnli na Old Traford i delilo ga je samo nekoliko minuta od čuda. Gosti su poveli već u 3. minutu golom Barnsa, a onda je u 36. minutu Defur postigao evrogol iz slobodnog udarca. Mančester junajted je uzvratio tek u 53.minutu kada je rezervista Lingard petom smanjio na 1:2. U 92. minutu je isti igrač postigao gol spasa za četu Žozea Murinja – 2:2.

‘Kiksu’ Junajteda nije se obradovao samo Mančester siti, već i Čelsi. ‘Plavci’ su se 45 minuta mučili, ali su na kraju sa 2:0 savladali Brajton. Prvo je Morata u 46. minutu probio bunker gostiju, a konačnih 2:0 postavio je Alonso.

Najviše golova videli smo u duelu Bornmuta i Vest Hema, čak ‘šest’ – 3:3. Vodili su ‘čekićari’ golom Kolinsa, te su Gosling i Ake preokrenuli na 2:1. Tada je na scenu stupio Arnautović i sa dva gola ponovo doveo tim iz Londona do vođstva – 3:2. Ipak, u nadoknadi vremena je Vilson doneo bod ‘trešnjicama’ – 3:3.