»Tag:vesli snajder

vesli snajder

Snajder ljut na saigrače? (VIDEO)

| 25. mar 2014. 21:33|1 komentar

Vezista Galatasaraja Vesli Snajder odbio je da proslavi svoj pogodak u meču turskog kupa protiv Burse. Snajder je postigao vodeći pogodak za domaće u 11. minutu nakon čega se 'izmigoljio' iz zagrljaja saigrača i sam proslavio svoj gol. Meč je završen rezultatom 2:2. hotsport.rs

25. mar 2014. 21:33

Snajder dodaje i zadnjicom (VIDEO)

| 3. feb 2014. 12:34|0 komentara

Vesli Snajder je očigledno uživao na meču protiv Burse u kojoj je dao tri gola u pobedi Galatasaraja od 6:0, alio to nije bilo sve od njega u u toj utakmici. Holanđanin je na tom duelu patentirao i dodavanje stražnjicom, a što je još zanimljivije lopta je zaista stigla do saigrača kojem je bila namenjena pa

3. feb 2014. 12:34

Snajder 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17…

| 13. dec 2013. 11:43|1 komentar

Neverovatna koincidencija odnosno igra brojeva desila se u nastavku meča 6. kola Lige šampiona u kojem su se u Istanbulu sastali Galatasaraj i Juventus. Jedini gol na meču koji je Turcima postigao je Holanđanin Vesli Snajder koji na dresu nosi broj 10, to se desilo 11. 12. 13. godine, tačno u 14.15 časova za plasman među

13. dec 2013. 11:43

Snajder ponovo na meti Junajteda

| 9. dec 2013. 16:35|0 komentara

Pored najavljenih odlazaka iz Mančester Junajteda u zimskom prelaznom roku odnosno čistke koju je spremio menadžer Dejvid Mojes aktuelni prvak Engleske planira i da dovede nekoliko igrača. Sve su prilike da će jedna od glavnih Mojesovih želja biti reprezentativac Holandije i igrač Galatasaraja Vesli Snajder, koji ima ugovor sa istanbulskim klubom do 2016. godine. Međutim, u

9. dec 2013. 16:35

Snajder: Neću kod Murinja

| 21. okt 2013. 19:57|0 komentara

Vezista  Galatasaraja Vesli Snajder potvrdio je da neće preći u Čelsi tokom zimskog prelaznog roka. Snajder je po ko zna koji put povezivan sa ponovnom saradnjom sa Murinjom sa kojim je 2010. godine osvojio Ligu šampiona, ali Holanđanin ističe da nema nameru da napusti turski klub. "Kad god Žoze Murinjo pređe u neki klub, novinari pišu

21. okt 2013. 19:57

Van Gal savetuje Snajdera

| 17. okt 2013. 13:38|0 komentara

Holandski selektor Luj Van Gal preporučio je Vesliju Snajderu da što pre napusti turski Galatasaraj. Van Gal tvrdi da je londonski Čelsi zainteresovan za Snajdera i preporučio da napusti Galatu i pređe na Stamford Bridž. "Znam da Žoze Murinjo želi Veslija. Mislim da bi trebalo da napusti Tursku i pređe u Čelsi, a igranje pod

17. okt 2013. 13:38

Snajderova golčina

| 22. jula 2013. 17:26|0 komentara

Vesli Snajder se izgleda pretplatio na prelepe pogotke u pripremnom periodu, a jedan od takvih postigao je na duelu Galatasaraja protiv Malage. Pogledajte sami i uživajte. Samo da napomenemo da je meč završen rezultatom 2:2, a da su preostale golove postigli Drogba za Galatu odnosno Santa Kruz i Anderson za Malagu.

22. jula 2013. 17:26

Štikla Snajdera u pobedi Holandije

| 11. juna 2013. 18:18|0 komentara

Reprezentacija Holandije savladala je u prijateljskoj utakmici selekciju Kine sa 2:0. Pobedu Holanđanima doneli su Robin Van Persi u 11. minutu i Vesli Snajder u 66. minutu lepim golom koji je postigao petom. Imali su i Kinezi svojih prilika ali jednostavno nisu pronašli put do mreže Holandije.

11. juna 2013. 18:18