»Tag:Odbojkaška reprezentacija Brazila

Odbojkaška reprezentacija Brazila

RIO 2016: Brazilu zlato i u odbojci

| 21. avg 2016. 20:52|0 komentara|Beta

Muška odbojkaška reprezentacija Brazila osvojila je večeras zlatnu olimpijsku medalju u Rio de Žaneiru, pošto je u finalu pobedila Italiju sa 3:0 u setovima (25:22, 28:26, 26:24).

21. avg 2016. 20:52

Majstor odbojke, Brazilac Žiba, odlazi u penziju

| 2. avg 2014. 16:59|0 komentara

Majstor odbojke, Brazilac Žiba odlučio je da završi profesionalnu karijeru u 37. godini. Posle 25 godina bavljenja ovim sportom, u kojem je osvojio sve što se može osvojiti, Žiba je odlučio da prekine profesionalnu karijeru. Primač servisa napušta teren. „Ovo je najteža odluka koju sam mogao da donesem u svom životu. Posle 25 godina moram da

2. avg 2014. 16:59

Brazil osvojio Svetski kup

| 24. nov 2013. 14:32|0 komentara

Muška odbojkaška reprezentacija Brazila osvojila je Svetski kup šampiona u Tokiju, pošto je u poslednjem kolu pobedila Italiju sa 3:2 u setovima. Brazil je slavio po setovima 25:22, 25:33, 23:25, 20:25, 15:11) i došao do četvrte titule u ovom takmičenju. Brazil je turnir završio sa četiri pobede i jednim porazom i osvojio 12 bodova. To

24. nov 2013. 14:32