Brojna kolonija srpskih fudbaleru u Genčlerbirligiju mogao bi da pojača Nikola Ninković pošto je turski klub na Partizanovu adresu poslao ponudu vrednu 1,5 miliona evra pa je sada na potezu srpski šampion. FOTO: STARSPORT Posrednik u celom poslu je sada već bivši finansijer Rada i poznati fudbalski menadžer Ranko Stojić koji je u Genčlerbirligi

30. jan 2014. 9:22

Genčlerbirligi umesto Daude dovodi Škuletića?

| 7. jan 2014. 15:16|0 komentara

Prema pisanju 'Blicsporta', turski Genčlerbirligi odustao je od dovođenja Abiole Daude iz Crvene zvezde i poslao ponudu od 400 000 evra za napadača Vojvodine, Petra Škuletića, koji je bio velika želja Partizana u zimskom prelaznom roku. Čelnici turskog kluba spremni su da plate obeštećenje za 23-ogodišnjeg napadača Vojvodine i tako okončaju svoju dugotrajnu potragu za pojačanjem.

7. jan 2014. 15:16

Tošić, Petrović i Tomić proslavili Božić u Antaliji (FOTO)

| 7. jan 2014. 14:26|0 komentara

Svi Pravoslavni vernici danas slave najradosniji hrišćanski praznik, Božić, i obeležavaju rođenje Isusa Hrista. Srpski fudbaleri, Radosav Petrović, Duško Tošić i Nemanja Tomić, koji nastupaju za tuski Genčlerbirligi, postavili su na Istagramu fotografiju svog Božićnog ručka u Antaliji. U opisu slike stoji tradicionalni pozdrav 'Hristos se rodi' hotsport.rs

7. jan 2014. 14:26

Raća Petrović postigao dva pogotka u razmaku od pet minuta

| 22. dec 2013. 18:05|0 komentara

Srpski reprezentativac Radoslav Petrović postigao je dva pogotka u pobedi svog Genčlerbirligija nad Antalijom - 3:2. Petrović je postigao prve golove u Superligi ove sezone, na današnjem meču u razmaku od pet minuta, u 24. i 29. minutu. Domaćin je u nastavku meča uspeo da smanji na 2:1 golom Basana iz penala, nakon čega je Ante

22. dec 2013. 18:05

Duško Tošić za HotSport: Kako sam zavoleo Sašu Ilića

| 10. okt 2013. 17:08|0 komentara

FOTO:HOTSPORT.RS U poslednjih nekoliko decenija Srbija je evropskom i svetskom fudbalu podarila mnogobrojne velike odbrambene fudbalere. Nekolicina od njih ističu se svojom borbenošću i zalaganjem tokom svih 90 minuta igre. Jedan od njih je Duško Tošić nekadašnji reprezentativac Srbije i bivši igrač Crvene zvezde, bek koji je spreman da do poslednjeg sudijskog zvižduka

10. okt 2013. 17:08

Zdrava večera (FOTO)

| 2. okt 2013. 1:00|0 komentara

Šta rade Duško Tošić, Lola Smiljanić, Nemanja Tomić i Raća Petrović kada ne igraju utakmice u Genčlerbirligiju? Odgovor je sasvim jednostavan. Zdrava vecera Srpski internacionalci uživaju u zdravoj hrani, što bi sudeći prema fotografiji koju je Tošić postavio na Instagramu trebalo da bude neka vrsta kebaba i koka - kola. Neki će možda reći da

2. okt 2013. 1:00

Lola ide kod Raće, Tomića, Tošića i Lekića

| 28. maja 2013. 23:40|0 komentara

Milan Lola Smiljanić će od sledeće sezone nositi dres turskog Genčlerbirligija, koji postaje prava meka za srpske fudbalere. Smiljanić će biti peti fudbaler iz Srbije u ovom klubu, jer su tamo već Radosav Petrović, Nemanja Tomić, Dejan Lekić i Duško Tošić. Pitanje je, naravno, da li će svi oni i ostati u Genčleru sledeće sezone.

28. maja 2013. 23:40

Srbi doneli titulu Galati

| 22. apr 2013. 9:40|0 komentara

Genčlerbirligi je savladao Fenerbahče u šampionatu Turske sa 2:0 u okviru 30. kola i tako četiri kola pre kraja praktično doneli titulu Galatasaraju koji sada ima +7 u odnosu na Fener. Od prvog minuta su za Genčler igrali Tošić, Petrović i Tomić, a domaći su poveli golom Demira u petom minutu. U 41. minutu je

22. apr 2013. 9:40