»Tag:Boban Bajković

Boban Bajković

HOTSPORT INTERVJU – BAJKOVIĆ: Vratio bih se u Zvezdu i u pola noći, da driblamo opet! Košarkašima treba ‘skinuti kapu’, Delije su moja braća (FOTO) (VIDEO)

| 3. feb 2017. 12:45|3 Comments|HotSport

Nekadašnji čuvar mreže Crvene zvezde a današnji Nefčija, Boban Bajković, je za HotSport govorio o Azerbejdžanu, uspomenama sa ‘Marakane’ i iz kluba u kojem je proveo najveći deo svoje karijere, a posebno se osvrnuo na derbi utakmice u kojima je učestvovao.

3. feb 2017. 12:45

BOMBA NA MARAKANI: Bajko menja Rajka!?

| 31. avg 2015. 17:15|13 Comments|HotSport, Mondo

Na stadionu ”Rajko Mitić” biće burno u poslednjim satima prelaznog roka, a prema poslednjim informacijama u klub bi posle godinu dana mogao da se vrati Boban Bajković.

31. avg 2015. 17:15

MAČKA: Bajko dokazao da je majstor za penale (VIDEO)

| 8. feb 2015. 10:00|0 komentara

Fudbaleri Lirsa najzad su pobedili u belgijskoj Župler ligi, a najzaslužniji za trijumf fenjeraša nad Varagemom 3:2 u gostima bio je bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković. On je u 60. minutu pri vođstvu svog tima od 1:0 odbranio penal Trajkovskom. Paradu Bajka možete videti 1:15 minutu snimka.

8. feb 2015. 10:00