»Tag:Arminija Bilefeld

Arminija Bilefeld

Vujadin Savić pokrenuo Arminiju

| 8. mar 2014. 21:57|0 komentara

Fudbaleri Arminije pobedili su Aue sa 1:0 u 24. kolu Cvajte i tako napravili značajan korak ka opstanak u drugom rangu takmičenja u Nemačkoj. Jedini pogodak na utakmici postigao je Fabijan Klos u 43. minutu, a najbolji u tom trijumfu bio bivši štoper Crvene zvezde Vujadin Savić. Srpski fudbaler je odigrao svih 90 minuta i

8. mar 2014. 21:57

Vujadin Savić: Verujem da ćemo izboriti opstanak

| 3. mar 2014. 13:43|0 komentara

Vujadin Savić prešao je ove zime na pozajmicu u Arminiju iz Bilefelda, koja se grčevito bori da izbori opstanak u nemačkoj drugoj ligi. Arminija je trenutno pretposlednja u Cvajti i čak ni dobre igre srpskog štopera nisu pomogle da se rezultati ekipe iz Bilefelda poprave. Savić je prikazao sjajne partije na prethodne dve utakmice, zbog čega

3. mar 2014. 13:43

Savić: Došao sam u Arminiju da bih igrao i napredovao

| 1. feb 2014. 10:38|0 komentara

Srpski fudbaler Vujadin Savić pojačao je redove Arminije iz Bilefelda. Sjajni štoper stiže u redove nemačkog kluba kao pozajmljen igrač Bordoa, gde u prvom delu ove sezone nije dobio priliku da pokaže da se potpuno oporavio posle operacije. "Radujem se dolasku u Bilefeld i daću sve od sebe da pomognem timu da u prolećnom delu sezone

1. feb 2014. 10:38