0

ODLIČNA UTAKMICA U MINHENU: Bajern uspeo da nadoknadi dva gola zaostatka protiv novajlije u ligi!

Objavljeno: 15.02.21 u 23:04

Fenomenalna utakmica u Minhenu!

U 21. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Bajern Minhena ugostili su novajliju u ligi, ekipu Arminije, a gosti su uspeli da odigraju 3:3 (0:2).

Gosti su mnogo bolje otvorili meč nego aktuelni svetski i evropski prvak, a poveli su u 9. minutu, strelac je bio Mihael Vlap.

Na terenu prekrivenim snegom, gosti su se bolje snašli, a prednost su duplirali u 37. minutu preko Amos Pipera.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Bajern je odlučnije krenuo u drugom poluvremenu, a u 48. minutu Robert Levandovski je smanjio na 2:1. Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, pošto su u 49. minutu posle sjajne kontre došli do dva gola prednosti, a strelac je bio Kristijan Gebauer.

Bavarci su smanjili na 3:2,a strelac je bio Toliso u 58. minutu. Konačnih 3:3 postavio je Dejvis u 70. minutu.

Mogla je Arminija do trijumfa, ali je pogodak gostiju poništen zbog ofsajda.

Bajern Minhen u narednom kolu gostuje Ajntrahtu, dok Arminija dočekuje ekipu Volsfburga.