0

ZVER SE PROBUDILA: Srpski napadač sa dva pogotka doneo pobedu svom timu!

Objavljeno: 10.11.22 u 20:06

Prekinuo je svoj ‘post’.

Srpski napadač Ognjen Ožegović zablistao je u pobedi Volosa nad PAS Gijaninom.. Do ovog meča Ožegović je šest utakmica bio bez postignutog pogotka, što je bilo zaista dosta loše, ali je danas pokazao o kakvom napadaču je reč.

Prvo je pogodio u 47. minutu na asistenciju Lune, da bi precizan bio i u 55. minutu susreta, kada je duplirao prednost svog tima. Nekadašnji špic Crvene zvezde i Partizana sada na devet prvenstvenih utakmica, ima četiri postignuta pogotka u dresu Volosa i jednu upisanu asistenciju.

Domaći sastav do kraja utakmice primio je pogodak, ali je ipak slavio sa 2:1. Volos se nakon 12. kola nalazi na 4. mestu na tabeli grčkog šampionata, odmah iza Olimpijakosa, a ispred PAOK-a.