0

NIJE IM DO FUDBALA VIŠE: Siti razbio Junajted u prvom poluvremenu – navijači Crvenih đavola napuštaju stadion! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.22 u 16:11

Razumljivo potpuno.

Fudbaleri Mančester Sitija razbijaju gradskog rivala, Mančester Junajted. Nakon prvih 45 minuta imaju prednost od čak 4:0. Po dva gola postigli su Fil Foden i Erling Haland.

Naravno, ovo je doprinelo da kod navijača Mančester Junajteda nastane veliko nezadovoljstvo. Neki su se odlučili na veoma radikalan potez – napuštaju stadion Etihad nakon prvog poluvremena.

Junajted je u poslednjih par utakmica uspeo da se konsoliduje i da dođe do boljih igara i rezultata, međutim ovo će biti novi hladan tuš za Erika ten Haga i njegove momke.