1

DOKAZ DA U HUMSKOJ NEŠTO NE ŠTIMA: Natho slavio gol sa rezervistima, pored Stanojevića prošao kao pored duha! (VIDEO)

Objavljeno: 28.04.22 u 10:50

Vezista crno-belih prošao pored Stanojevića kao da ne postoji.

Uspeo je juče Partizan da pred skoro praznim stadionom u Humskoj ulici pobedi TSC rezultatom 4:1 i tako nastavio šampionsku trku sa Crvenom zvezdom.

Pobeda je u ovom momentu najvažnija, ali ima nekih stvari koje se uopšte ne dopadaju navijačima Partizana. Uspeo je TSC juče da povede u 31. minutu meča, ali izjednačenje ‘parnom valjku’ doneo je Bibras Natho samo minut kasnije, i to na spektakularan način.

Izraelski vezista se radovao nakon postignutog gola, krenuo je ka svojoj klupi i u širokom luku zaobišao svog trenera, što je šokiralo sve Grobare.

Natho je svoj gol proslavio sa rezervistima, a posvetio ga je Milošu Jojiću koji je napustio teren već u prvom poluvremenu.