0

VELIKI UDARAC ZA FRANCUSKU: Proslavljeni napadač možda propušta prvenstvo?

Objavljeno: 08.06.21 u 23:18

Prvaci sveta su savladali Bugarsku!

Večeras je odigrana prijateljska utakmica između Francuske i Bugarske. Aktuelni šampion sveta i glavni favorit za osvajanje  Evropskog prvenstva je slavio rezultatom 3:0.

Ipak, Francuzi ovu utakmicu neće pamtiti po novoj pobedi. Čuveni napadač Real Madrida Karim Benzema je u 41. minutu morao da napusti igru.

Golgeter je pre toga legao na travu i uhvatio se za butni mišić desne noge. Karim je imao zaista bolnu grimasu na licu.

Bila bi velika šteta da Benzema propusti ovako veliko takmičenje i to sada kada se vratio u nacionalni tim nakon čak šest godina pauze.

Antoan Grizman je bio strelac prvog pogotka u 29. minutu meča. Fudbaler Čelsija Olivije Žiru je u dva navrata zatresao protivničku mrežu. Iskusni napadač se u strelce upisao u 83. minutu, a sedam minuta kasnije je postigao i drugi pogodak.