1

NENAD LALATOVIĆ POSLAO NOVU PORUKU UPRAVI: Imam gde da odem, Vojvodina treba da brine zbog mene, ne ja zbog nje!

Objavljeno: 29.04.21 u 21:51

Bio je ponosan, iako je njegov tim poražen.

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Vojvodinu rezultatom 1:0 i tako matematički osigurali titulu prvaka Srbije. Crveno-beli su ušli u istoriju kluba, a srećan zbog toga bio je i Zvezdan Terzić.

Na drugoj strani, Nenad Lalatović je istakao da se ne oseća lepo nakon poraza. Ipak, trener Vojvodine je dodao da je srećan zbog igre njegovog tima, kao i da je Vojvodina bila bolja u drugom poluvremenu.

Ne osećam se lepo nakon poraza, ali sam sprećan zbog igre mojih momaka. Zaslužili smo više od poraza, Zvezda nije imala stopostotne šanse, dali smo sami sebi gol i bili bolji u drugom poluvremenu sa igračem manje, počeo je Lalatović.

Potom je na red došla tema o kojoj se u poslednje vreme mnogo priča. Lalatović je rekao da ima gde da ode, što znači da su ga neki klubovi definitivno kontaktirali.

Imam gde da potpišem ugovor, Vojvodina treba da brine zbog mene, a ne ja zbog nje, zaključio je Nenad Lalatović.