2

TSC UBEDLJIV PROTIV ‘ZMAJEVA’: Napredak iznenadio Spartak u Subotici!

Objavljeno: 18.04.21 u 21:45

Završeni su svi dueli 32. kola Superlige Srbije!

U Bačkoj Topoli je viđena prava goleada! TSC je savladao Voždovac rezultatom 4:1. Domaćin je kontrolisao igru od samog starta utakmice.

Na prvi pogodak se čekalo sve do 45. minuta kada je Nenad Lukić savladao golmana Krunića.

Gosti su u nastakvu uspeli da izjednače golom Nemanja Milojevića u 59. minutua, ali sreća fudbalera Voždovca nije dugo trajala.

Samo četiri minuta kasnije Đuro Zec je ponovo doveo domaće u prednost. Do kraja meča su viđena još dva pogotka. Lukić je u 68. minutu bio precizan sa bele tačke, a Jug Stanoev je postavio konačan rezultat samo minut kasnije.

Spartak je u Subotici ugostio Napredak, a gosti su ostvarili važan trijumf u borbi za opstanak. Utakmica je završena rezultatom 0:2, a golovi su delo Melunovića u 34. i Bačanina u 76. minutu igre.

Mladost je nastavila sa nizom pobeda! Ekipa iz Lučana je u Novom Sadu savladala domaći Proleter rezultatom 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Milan Bojović preciznim udarcem sa bele tačke u 62. minutu.

Radnički Niš je dočekao Javor na ‘Čairu’, a utakmica je završena najmanje popolarnim rezultatom (0:0).