0

PETARDA U DMITROVIĆEVOJ MREŽI: Atletiko pokazao svu silu i potvrdio prvo mesto!

Objavljeno: 18.04.21 u 19:50

Srbin nije imao razloga za radost u 33. kolu La Lige.

Atletiko Madrid je ubedljivo savladao Eibar rezultatom 5:0. Srpski golman Marko Dmitrović osetio je svu snagu Madriđana, koji su 5 golova postigli za samo 26 minuta.

Sve je bilo kako treba do samog kraja prvog poluvremena. Ipak, onda je za samo dva minuta Angel Korea postigao 2 gola. Odmah po startu drugog dela igre, u 49. minutu se u strelce upisao i Janik Karasko.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@_hotsport)

Srbin je bio nemoćan samo 4 minuta kasnije kada je mrežu Eibara zatresao Ljorente. Upravo je on postavio i konačan rezultat u 68. minutu na asistenciju Janika Karaska.

Kako se ranije navodilo, Marko Dmitrović bi naredne godine trebao da obuče dres Sevilje. To je potvrdio i sadašnji rezervni golman tog tima, Tomaš Vaclik.