0

ŠKULETIĆ POSTIGAO POGODAK: Monpelje ubedljiv na domaćem terenu!

Objavljeno: 07.02.21 u 18:17

Nekadašnji fudbaler Partizana zatresao mrežu Dižona!

Odigrana je još jedna utakmica 24. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Francuskoj. Ekipa Monpeljea je ugostila Dižon i slavila rezultatom 4:2.

U dresu domaće ekipe viđena su tri poznata imena domaćoj javnosti. Pobedi Monpeljea doprineli su Petar Škuletić, Mihailo Ristić i Damjan Le Talek.

Golove za domaće tim postigli su Laborž u 48. i 56, Savanije u 61. i Škuletić u 90. minutu meča.

Ekipa Dižona je do prednosti stigla već u petom minutu golom Kulibalija, a nakon preokreta Konate je u 88. minutu pogotkom sa bele tačke ublažio poraz svoje ekipe.

Monpelje se trenutno nalazi na 11. poziciji, a Dižon će voditi veliku borbu za opstanak do samog kraja sezone, jer su u ovom momentu 19. na tabeli Lige 1.