0

KALUĐEROVIĆ NASTAVIO TAMO GDE JE STAO: Pogodak iskusnog napadača za pobedu protiv Proletera!

Objavljeno: 07.02.21 u 17:14

Veliko iznenađenje u glavnom gradu Srbije!

Rad je na Banjici ugostio ekipu Proletera iz Novog sada, u okviru 20. kola nacionalnog šampionata Srbije.

Domaćin je uspeo da napravi veliko iznenađenje! Rad je savladao favorizovani Proleter koji igra sjajno od samog starta sezone.

Meč je završen rezultatom 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je najbolji strelac u istoriji Superlige Srbije, Andrija Kaluđerović. Iskusni napadač je po četvrti put stigao na Banjicu i odmah pokazao koliko će značiti ekipi u borbi za opstanak.

PROČITAJTE JOŠ: NAJBOLJI STRELAC U ISTORIJI SUPERLIGE ZA HOTSPORT: ‘Želim da golovima pomognem ekipi u borbi za opstanak! Stanković radi odličan posao, Zvezda ima šanse protiv Milana’

Na programu je bila jedna veoma interesantna utakmica! Rad je sada 15. na tabeli sa 19 osvojenih bodova, a ekipa Proletera se nalazi na 6. poziciji sa 32 boda.

U terminu od 15:00h odigrane su još dve utakmice. Bačka je na stadionu ‘Slavko Maletina Vava’ ugostila ekipu Mačve. U direktnom duelu u borbi za opstanak, domaćin je slavio rezultatom 2:0.

Već u 16. minutu meča, Luka Ratković je savladao golmana Perića i doneo prednost Bačkoj. Konačan rezultat postavljen je u 58. minutu.

Nekadašnji fudbaler Vojvodine Miloš Zličić, zatresao je protivničku mrežu i tako duplirao prednost domaćina.

20. kolo je kompletirano utakmicom u Ivanjici. Javor Matis je ubedljivo savladao ekipu Mladosti iz Lučana.

Utakmica je završena rezultatom 4:1.

Po dva pogotka za domaću ekipu postigli su Luka Luković i Miroslav Maričić, a jedini gol za Mladost postigao je iskusni Nigerijac Obiora Odita.