0

VELIKI PREOKRET U ĐENOVI: Ranijeri i ekipa ostvarili novi trijumf!

Objavljeno: 16.01.21 u 22:46

Kandreva i Toregrosa doneli nove bodove Sampdoriji!

U okviru 18. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Italiji, Sampdorija je na svom stadionu dočekala ekipu Udinezea.

Gosti su poveli u 55. minutu, a onda je usledio veliki preokret i meč je završen rezultatom 2:1 u korist domaćina.

Nakon prvih 45 minuta pogodaka nije bilo. Rodrigo de Paul je doveo Udineze u prednost. 12 minuta kasnije, iskusni Antonio Kandreva je bio precizan sa bele tačke.

Izabranici Klaudija Ranijerija nisu želeli da se zaustave na nerešenom rezultatu. U 81. minutu utakmice Ernesto Toregrosa je zatresao je zatresao protivničku mrežu i golom doneo pobedu Sampdoriji.

Domaćin se nakon 18 odigranih utakmica nalazi na 10. poziciji sa 23 osvojena boda. Udineze je 15. u Seriji A, sa utakmicom manje od Sampdorije i sa 16 bodova.