0

PREMIJER LIGA: Šest paklenih minuta Totenhema, Lester još ne može da slavi (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 19:22

Poslednja utakmica 33. kola Premijer lige mogla je da bude presudna u šampionskoj trci, ali kako je Totenhem savladao Manečester Junajted sa 3:0 ona i dalje nije rešena.

Dugo nije bilo golova u meču čiji je početak kasnio pola sata zbog toga što su se gosti zaglavili u londonskoj saobraćajnoj gužvi, a kako su odigrali možda je za njih bolje da se nisu ni pojavljivali.

PREMIJER LIGA: Liverpul napunio mrežu Stouka, proradio Origi (VIDEO)

U roku od samo šest minuta fudbaleri Totenema postigli su tri gola u periodu od 70. do 76. i tako rešili pitanje pobednika. Gol De Hee pogađali su ovim redom Ali, Aldervereld i Lamela.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Pet kola pre kraja šampionata Totenhem je i dalje najbliži pratilac Lestera sa sedam bodova manje od lidera, dok je Arsenal uz meč manje na svom kontu udaljen ogromnih 13 poena od „lisica“.

PRIMERA: Luda završnica u Valensiji (VIDEO)