1

ADAM ULOVIO KURTOU NA SPAVANJU: Gol sezone primio je Čelsi (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.15 u 20:04

Gotovo sigurno najlepši gol sezone Premijer lige u dosadašnjem njenom toku postigao je baš večeras vezista Stouka Čarli Adam koji je udarcem sa svoje polovine savladao holmana Čelsija Kurtou.

Naime, u samoj završnici prvog poluvremena posle jednog duela pred kaznenim prostorom Stouka oboren je Eden Azar koji je ostao da leži na travi. Većina igrača očekivala je da će lopta biti izbačena u aut, ali sa takvim razmišljanjem se nije složio vezista gostiju koji je odapeo sa preko 60 metara uhvativši belgijskog čuvara mreže na spavanju.

Na poluvremenu je rezultat bio 1:1 pošto je Azar u 39. minutu bio precizan sa nbele tačke, a u ovom trenutku „plavci“ vode sa 2:1 pošto je u međuvremenu strelac bio Remi.