0

SERIJA A: Mihina Sampdorija ispustila pobedu protiv Napolija (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.14 u 22:59

Samo nekoliko desetina sekundi delilo je Sampdoriju da u poslednjoj utakmici 13. kola Serije A savlada Napoli, ali na kraju tim iz Đenove je morao da se zadovolji bodom – 1:1 (0:0).

U duelu dva tima iz gornjeg dela tabele Sampdorija je bila bolji rival, a terensku nadmoćnost tim Siniše Mihajlovića materijalizovao je u 57. minutu kada je najbolji igrač tima Eder udarcem sa distance savladao Rafaela. Kada je Kulibali isključen u 84. minutu pobeda timu iz Đenove bila je još bliža, činilo se u tom trenutku, ali tako nije mislio Zapata koji je u 92. minutu postavio konačan rezultat. Poslednjih 20 minuta za domaći tim odigrao je i Nenad Krstičić.

Napoli se bodom iz večerašnjeg duela izjednačio sa Đenovom na četvrtom mestu Serije A, dok Sampdorija sada ima poen zaostatka za gradskim rivalom i večerašnjim rivalom.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.