0

UŠAO U SERIJU: Bivši as Partizana ponovo trese mreže (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.14 u 15:47

Nekadašnji fudbaler Partizana Nemanja Tomić postigao je i drugi pogodak na isto toliko utakmica ove sezone u dresu turskog Genčlerbirligija.

Tomić je nedavno postigao pogodak u kup utakmici, a danas je pogodio remiju svog tima na gostovanju Kasipaši rezultatom 2:2. Tomić je doveo svoj tim u vođstvo u 40. minutu, a iz igre je izašao posle 15 minuta drugog dela igre.

U njegovom timu, svih 90 minuta odigrao je Duško Tošić, dok je Radosav Petrović ušao sa klupe.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk straniciHotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.