0

LIGA 1: PSŽ bez Ibrahimovića pobedio u Lansu (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.14 u 22:31

Čak šest nerešenih rezultata zabeležio je Pari Sen Žermena u prvih devet utakmica domaćeg šampionata pa mu je bilo izuzetno važno da u prvom meču 10. kola trijumfuje u Lansu što mu je i pošlo od ruke – 1:3 (1:2).

Liga-1-Francuska-Logo

Sve štro je domaći tim uspeo da uradi je da povede prekop Kulibalija u 10. minutu, ali su „sveci“ već do poluvremena uspeli da naprave preokret, da bi tačku na ovaj meč golom iz penala stavio Edinson Kavani koji je vođa ekipe u odsustvu povređenog Zlatana Ibrahimovića.

Meč su obeležila i čak tri crvena kartona, u domaćem timu isključeni su Gbamin i Le Moin, a kod gostiju strečac trećeg gola Kavani. Zanimljivo je da se sve desilo u razmaku od samo šest minuta, od 53. do 59., a takođe je interesantno da su sva trojica isključena posle drugog žutog kartona.

3 Red Card In Only 7 Minute Lens VS PSG by yarigavideo

Sa ova tri boda, ali i utakmicom više PSŽ je preskočio Bordo i sada zauzima drugo mesto na tabeli, dok je Lans ostao na 18. poziciji uz mogućnost da preuzme „fenjer“ ukoliko Bastija i Gengan ostvare pozitivne rezultate u ovoj rundi takmičenja.