0

PRIMERA: Sevilja demolirala fenjeraša (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.14 u 14:08

Sevilja je duel sa fenjerašem Deportivom iskoristila kao oporavak od ubedljivog poraza u prošlom kolu i slavila sa ubedljivih 4:1.  To joj je donelo proboj do trećeg mesta na tabeli Primere.

Primera-Logo

Stefan M’Bija je načeo goste posle kornera Đerara Deulofeu sa desne strane, da bi evrogol Harisa Medunjanina iz slobodnog udarca doneo izjednačenje samo dodatno ražestio ofanzivnu liniju Andalužana.

Pre kraja prvog poluvremena Karlos Baka je doveo Sevilju u vođstvo. Isti igrač je u 68. minutu nije uspeo da realizuje jedanaesterac, koji je prethodno sam i iznudio. Ali, pre toga je M’Bija pogodio još jednom, a u strelce se upisao i Vitolo, pa se trijumf nije dovodio u pitanje.