0

PRIMERA: Kordobu dva minuta delilo od prve pobede (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.14 u 22:56

Ni nakon sedam odigranih utakmica Kordoba ne zna za pobedu pošto je četvrti put remizirala, uz tri poraza, ovog puta na gostovanju u predgrađu Madrida Hetafeu – 1:1.

Primera-Logo

Definitivno su gosti bili bliži trijumfu pošto su golom Ekenga 12 minuta pre kraja poveli sa 1:0, ali na kraju ekipa Aleksandra Pantića može da bude zadovoljna jednim osvojenim bodom pošto je Hetafe nakon izjednačenja u sudijskoj nadoknadi imao još dve vrlo dobre šanse za potpuni preokret.

Srpski internacionalac je odigrao solidno svih 90 minuta za goste koji su se ovim osvojenim bodom probili do 17. mesta na tabeli zbog bolje gol razlike od Deportiva, Elčea i Levantea koji imaju po meč manje, dok je Hetafe preskočio Espanjol i Malagu pa je sada usamljen na 12. poziciji.