0

PRIMERA: Levanteu malo i tri gola da pobedi (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.14 u 21:57

Minut je delio Levante od drugog trijumfa u novom izdanju Primere pošto je u meču 7. kola sve do 93. minuta imao prednost protiv Eibara, ali je na kraju Pjovakari izjednačio na 3:3.

Primera-Logo

Moglo bi da se kaže da je u 93. minutu pravda zadovoljena pošto je domaći tim nakon zaopstataka od dva gola uspeo da izjednači, čak i da povede, ali je sdija Maljenko na asistenciju pomoćnika poništio regularan gol domaće ekipe nakon čega su gosti postigli i treći pogodak.

Ekipa iz Valensije je u prvih šest kola postigla samo jedan gol, a večeras joj tri nisu bila dovoljna za pobedu pošto je Pjovakari u poslednjim momentima izjednačio i tako doneo vredan bod svom timu. Za domaću ekipu je poslednjih desetak minuta odigrao bivši centarfor Crvene zvezde Dejan Lekić.

Eibar je preskočio Viljareal i sada je sa devet bodova sedmi na tabeli, dok je Levante uprkos dva izgubljena boda u finišu „fenjer“ predao Elčeu pošto je sa pet poena sada na deobi 15. mesta sa Real Sosijedadom.