0

PREMIJER LIGA: Siti u završnici slomio otpor Vile (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.14 u 20:30

Mančester Siti se polako vraća na šampionske staze pošto sa teškog gostovanja u Birmingemu Aston Vili kući nosi sva tri boda posle pobede od 2:0 (0:0).

Premijer liga

Dugo su Građani lomili otpor žilavog domaćina, a najbliži golu je bio Kun Aguero u 48. minutu, međutim ono što mu tada nije pošlo od ruke jeste dva minuta pre kraja meča, ali to je bio već drugi gol za Siti pošto je Jaja Ture nešto ranije otključao bravu domaćeg tima. Aleksandar Kolarov je odigrao svih 90 minuta na poziciji levog beka,a sve što je supeo da uradi je da zaradi žuti karton.

Nakon trećeg vezanog poraza Vila je ostala na svega 10 osvojenih bodova i deobi petog mesta, dok je Siti sa nova tri poena prišao na samo dva zaostatka vodećem Čelsiju.