0

PREMIJER LIGA: Liverpul prekinuo crnu seriju (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.14 u 17:55

Fudbaleri Liverpula prekinuli su crnu seriju rezultata i u sedmom kolu Premijer lige na svom Enfildu sa 2:1 (1:0) savladali su VBA.

„Crveni“ su od samog starta bili bolji rival i bez Balotelija u timu, sa Lambertom u špicu stegli su obruč oko kaznenog prostora rivala iz Birmingema. Ipak, inicijativa se Liverpulu isplatila tek u 45. minutu kada je Lalana posle duplog pasa sa Hendersonom savladao golmana gostiju.

Drugo poluvreme nije dobro počelo za četu Brendana Rodžersa. U 56. minutu sudija je dosudio sumnjiv penal za VBA. Precizan sa „bele tačke“ bio je Berahino u 56. minutu.

Trijumf „crvenima“ doneo je Henderson, posle sjajne asistencije Sterlinga, u 61. minutu.