0

BUNDESLIGA: Olić doneo pobedu Volfzburgu (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.14 u 20:47

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa Volfzburg je pred svojim navijačima uspeo da savlada ove ezone katastrofalni Verder sa 2:1.

Bundesliga-Banner

Gol odluke u drugom poluvremenu postigao je hrvatski internacionalac Ivica Olić pošto su pre njega mrežu pogađali Rodrigez sa jedne odnosno Buš sa druge strane u prvih 45 minuta.

Ni posle šest prvenstvenih utakmica klub iz Bremena ne zna za pobedu odnosno pored tri remija upisao je i treći poraz pa se nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli, dok je Volfzburg drugim trijumfom uspeo da dođe do osmog boda odnosno deobe sedmog mesta sa Šalkeom i Paderbornom.