0

Napoliju pobeda nad Juveom za utehu (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.14 u 22:50

Fudbaleri Napolija su večeras kao domaćini savladali Juventus sa 2:0 u derbiju 31. kola italijanske Serije A.

Kaljehon

Vodeći gol za tim sa juga Italije postigao je Kaljehon u 37. minutu na asistenciju Insinjea, i rezultatom 1:0 otišlo se na pauzu.

U nastavku meča pobedu domaćeg tima potvrdio je Mertens golom u 81. minutu susreta za konačnih 2:0 i veliko slavlje domaćih navijača.

Uprkos porazu Juventus je ostao ubedljivo prvi sa 81 bodom nakon 31. kola, odnosno jedanaest bodova više od Rome koja ima i meč manje i čak 17 bodova više od današnjeg rivala – Napolija.