0

Kaka razbio Kjevo (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.14 u 22:45

Fudbaleri Milana lagano su savladali Kjevo na „San Siru“ sa 3:0 u 31. kolu Serije A.

Kaka

Već u četvrtom minutu Baloteli je zatresao mrežu gostiju iz Verone a prednost domaćeg tima je udvostručio Kaka u 27. minutu.

Kaka je i potvrdio pobedu svog tima drugim golom, u 54. minutu a Kjevo je u nadoknadi vremena propustio šansu da sa penala ublaži poraz. Nedovoljno precizan bio je Toro.

Milan je ovom pobedom došao do osme pozicije sa 42 osvojena boda, dok je Kjevo ostao 16. na tabeli sa 27 bodova, tri iznad timova u opasnoj zoni.

Pogledajte golove sa meča:

U meču igranom ranije danas Atalanta je savladala Bolonju u gostima sa 2:0 golovima De Luke i Estigaribije u prvom delu meča.