1

Liverpul ne odustaje od borbe za titulu, Vest Hem slavio protiv Hala (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.14 u 23:17

Fudbaleri Liverpula i Vest Hema sa 2:1 su savladali Sanderlend i Hal, u okviru 29. kola Premijer lige.

Liverpul

Liverpul je nastavio sa odličnim rezultatima ove sezone i na ‘Enfildu’ savladao Sanderlend sa 2:1. Stiven Džerard je u 39. minutu postigao pogodak i doveo ‘Redse’ u vođstvo od 1:0, a ovim rezultatom je i završeno prvo poluvreme. Samo tri minuta igre u nastavku bila su dovoljno Danijelu Staridžu da zatrese mrežu Sanderlenda i da duplira prednost Liverpula na 2:0. Sve što su gosti uspeli da urade na ovom susretu bilo je da postignu počasni pogodak i ublaže poraz u 76. minutu preko Sung-Jueng Kia.

I Vest Hem je bio siguran na svom terenu i identičnim rezultatom, 2:1, savladao Hal. Nobl je doveo ‘čekićare’ u vođstvo golom iz penala u 26. minutu, a iako su imali igrača manje na terenu zbog isključenja MekGregora, gosti su uspeli da stignu do izjednačenja preko Nikice Jelavića u 48. minutu. Ipak, autogolom Čestera šest minuta kasnije Vest Hem je stigao do konačnih 2:1 i veoma važne pobede.