0

Parma i dalje neporažena, Đenova izvukla remi na Tardiniju (VIDEO)

Objavljeno: 23.03.14 u 14:21

U prvom nedeljnom meču 29. kola Serije A u kojem su se u Parmi sastali domaći tim i Đenova nije bilo pobednika odnosno završen je rezultatom 1:1.

skeloto-parma

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu i to u razmaku od svega 10 minuta. Gosti su poveli u 21. minutu nakon što se odlično u šesnaestercu Parme snašao internacionalac iz Gane Kofi, da bi već u 31. konačnih 1:1 postavio Skeloto nakon „odbijanca“ u kaznenom prostoru Đenove.

Parma 1-1 Genoa (All Goals) 23-03-2014 by hediy

Ovim remijem Parma je nastavila neverovatnu seriju utakmica bez poraza u domaćem šampionatu koja je došla do cifre od 17 mečeva što im donosi trenutno peto mesto na tabeli, dok je Đenova relativno sigurna kada je u pitanju opstanak pošto je na 11. poziciji sa čak 13 bodova više od Bolonje koja je prvi tim koji je u opasnoj zoni.