0

Žervinjo i Destro kreatori Rominog uspeha u Veroni (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.14 u 23:00

Fudbaleri Rome bez većih problema su savladali ekipu Kjeva u Veroni, u okviru 29. kola italijanske Serije A, rezultatom 2:0 (2:0).

Roma

Pitanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu, kada je ‘vučica’ uspela da postigne dva pogotka. Prvo je Žervinjo preciznim udarcem u 17. minutu kaznio grešku odbrane Kjeva i pogodio za 1:0.

Nakon nekoliko solidnih prilika, Roma je stigla i do drugog gola. Tadei je asistirao Matiji Destru koji je postigao pogodak za konačnih 2:0.

Roma je drugoplasirana sa 64 osvojena boda, šest više od 3. Napolija. S druge strane, Kjevo je na 16. poziciji sa 24 boda.