0

Kad se Real muči tu je Kristijano Ronaldo da reši (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.14 u 22:00

Real Madrid je u 28. kolu španske Primere slavio na gostovanju u Malagi rezultatom 1:0 (1:0).

Ronaldo proslavlja pogodak

Iako su bili autstajderi pre ove utakmice, domaći su pružili jak otpor Madriđanima, imali i nekoliko dobrih šansi da izbegnu poraz, ali ih nisu iskoristili. S druge strane, Kristijano Ronaldo je po ko zna koji put ove sezone doneo pobedu Realu. U 23. minutu je, nakon asistencije Gereta Bejla, savladao Kabaljera za konačnih 1:0. U nastavku susreta Real je uglavnom napadao, Malaga se branila i čekala šansu iz kontranapada, ali promene rezultata nije bilo.

Real je i dalje prvoplasirani tim u Primeri sa 70 osvojenih bodova, dok je Malaga 14. sa 29 bodova.